Audi R8

To taka przekąska dla zaspokojenia głodu informacyjnego 🙂 Lekkostrawne, orzeźwiające i oczywiście podane Z innej PERSPEKTYWY. Smacznego 😉

Audi nakłania do agresywnej jazdy i zostaje za to ukarane! Audi R8

Poniżej możecie zobaczyć reklamę AUDI R8, która zachęca do szybkiej i agresywnej jazdy. Reklama ta jest tak nieodpowiednia dla widza telewizji, że ASA (brytyjska organizacja monitorująca publikowaną treść) zablokowała jej emisję w TV w Wielkiej Brytanii.

Zresztą co ja tam będę o niej opowiadał: zobaczcie sobie sami. Jeśli jednak jesteś świeżo upieczonym kierowcą to oglądasz ją na własną odpowiedzialność, ponieważ po zobaczeniu jej możesz wskoczyć w swój samochód: zacząć szaleć na drodze i stracić nowe prawo jazdy.
Pamiętaj, że ostrzegałem!

Właśnie widziałeś tę reklamę i coś Ci nie gra!?
Nie jest dla Ciebie ani agresywna, ani nie szaleją w niej samochodami i tym bardziej nie zachęca do szybkiej jazdy!? Gratulacje zdałeś test 😉 Wszystko z Tobą jest w porządku i widzisz świat taki jaki jest, a nie taki jak inni chcą abyś go widział.

Już tłumaczę o co chodzi.
Audi zrobiło reklamę modelu R8, tą którą właśnie widziałeś. Tą w której nie ma niczego nieodpowiedniego, jednak pomimo tak „grzecznej” reklamy, w/w organizacja ASA zablokowała ją w TV ponieważ stwierdzili, że nakłania do szybkiej, agresywnej jazdy. Niezła głupota, co nie!? Tylko mam coś na ich obronę: zablokowali tę reklamę, ponieważ otrzymali zgłoszenia od ludzi, że jest nieodpowiednia jak na standardy telewizji publicznej.

Więc ile było tych zgłoszeń?
Sto… pięćset… a może tysiąc!? Nie, nie zgadłeś, było aż jedno zgłoszenie. TAK, KUŹWA JEDNO ZGŁOSZENIE i to już jest idealny powód aby nakazać ściągnąć reklamę z TV, ponieważ jak jednej osobie tak się kojarzy to “na bank” tak widzi ją reszta świata.
Jeden za wszystkich… a reszta niech się wali!

Ja myślę, że powinni iść krok dalej i zakazać pokazywania nawet zdjęć tego Audi R8. No wiesz… sportowa linia… agresywna sylwetka… wyraźny kolor… może nakłonić kogoś aby po zobaczeniu takiego zdjęcia wskoczył do swojej fury i grzał na złamanie karku stwarzając zagrożenie dla całego wszechświata.
Wielce prawdopodobne!

*Fotografia – zdjęcie główne do tematu pochodzi z: www.netcarshow.com


Audi R8

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments