CO POWIESZ NA TAKI POMYSŁ?

Twój produkt + nasze doświadczenie + inna perspektywa

Tylko tyle, albo aż tyle potrzeba do rozpoczęcia fajnej współpracy.


 
Wszystko zaczyna się od Twojego produktu lub usługi.

Jeśli ta historia ma mieć tak zwany Happy End, to potrzebujemy pierwszego składnika czyli Twojego produktu. Więc jeśli masz coś fajnego do zaoferowania i chcesz powiedzieć o tym światu, to mamy bardzo dobry początek. Do tego jeśli uważasz, że będzie to odpowiedni produkt dla PANÓW w wieku od 18 do 45 lat (bo przede wszystkim tacy się u nas pojawiają) to mamy świetny początek. Jeśli dodatkowo jest on związany z motoryzacją to mamy super początek.

P.S.: Jeśli twoja oferta nie jest w 100% związana z motoryzacją, ale uważasz, że ma w sobie coś fajnego, to się nie przejmuj bo to także jest dobry start. Dlatego, że my po prostu lubimy produkty z charakterem i lubimy o nich opowiadać.

Składniki już mamy to czas na przepis.

Dobre składniki to dopiero pierwsza część układanki, bo trzeba jeszcze wiedzieć co można z nich zrobić. No i nie zgadniesz! Tak się akurat składa, że my coś na ten temat wiemy. Widzisz, my poza uganianiem się za samochodami, to jeszcze prowadzimy agencję marketingową "Fajna Firma" i agencję filmową "the Switch". Dzięki temu wiemy jak opowiadać o produktach, aby wydobyć z nich to co najlepsze i pokazać ich korzyści.

Składnik są, przepis jest, to teraz trzeba jeszcze magicznego sosu.

Magiczny sos to oryginalność. Dzisiaj jeśli chcesz osiągąć sukcesy, to musisz się wyróżnić. Trzeba mieć ten swój magiczny sos, który jest inny od innych i my go właśnie mamy. Tam gdzie inni opowiadają o tabelkach, my mówimy o emocjach. Tam gdzie inni mówią oczywistą oczywistoś, my opowiadamy historie, bo naszym magicznym sosem jest patrzenie na świat Z innej Perspektywy.

Więc jeśli chcesz, abyśmy opowiedzieli w inny sposób o Twoim produkcie, to chętnie to zrobimy. Może to będzie wpis, a może wspomnimy o nim w naszej produkcji filmowej... tego jeszcze nie wiemy, ponieważ brakuje jeszcze jednego elementu.

Więc mamy trzy składniki, ale czegoś jeszcze brakuje!

Każdy projekt, każde zadanie zaczyna się od pierwszego kroku. Bez tego "nie będzie niczego" - jak to powiedział Krzychu Kononowicz. Więc teraz czas na Twoją kolej, bo my już swoje zrobiliśmy. Tam poniżej masz mila i nie bój się go użyć, a reszta pójdzie już jak po maśle, bo przecież rozmowa nic nie kosztuje.