Paralaksa tła

Jaki charakter mają niemieckie samochody? LCM#18

Audi A7
Który ładniejszy, najnowsza generacja Audi A7, czy jego poprzednik?
23/10/2017
BMW M-POWER
Najszybciej przyśpieszające BMW, nie jest modelem z gamy M-POWER?!
27/10/2017

LCM#18

Czy samochody mogą mieć własny charakter?

A mogą, i właśnie to zamierzam udowodnić w tym odcinku LCM.

 

Ostatnio czytałem pewien wpis na popularnym blogu, gdzie Pan redaktor w swoim tekście przekonywał, że dziś wszystkie samochody są takie same. Różnią się jedynie wyglądem i logo na przedniej masce.

Oczywiście, nie zgodziłem się z tą opinią i wyraziłem w komentarzu swoje zdanie.

Niestety zostałem później zaatakowany przez grupę ludzi, co od auta wymagają tylko tego, aby zawiozło ich z punku A do punktu B. A ja tak samo jak każdy, mam prawo do wyrażenia swojej opinii, tak samo jak każdy, mam prawo nie uczestniczyć w takich dyskusjach.

Bo życie jest za krótkie, na przekonywanie takich nudziarzy.

Więc opuściłem to miejsce w trybie natychmiastowym, ale w mojej głowie ta dyskusja została na dłużej. Tak właśnie pojawił się pomysł na ten docinek.

Jaki charakter mają samochody?

Z jednej strony auta faktycznie, stają się do siebie coraz bardziej podobne. W wielu modelach mamy te same platformy podwoziowe, czy te same silniki wkładane pod maskę, u różnych producentów powodują, że różnice między samochodami się zacierają. Ale z ludźmi jest tak samo, teoretycznie wszyscy jesteśmy do siebie podobni, a jednak każdy z nas jest inny. Z samochodami też tak jest. Każda marka ma swój unikalny charakter...

JAKI?

Tego dowiesz się z tego odcinka LCM, gdzie biorę na kozetkę takie marki jak: Audi, Bmw, Mercedes, Skoda, Seat, Opel, Ford, Volkswagen... i bawię się w psychologa, odkrywając ich prawdziwy charakter.

Co z tego wyszło?

Zobacz i się przekonaj.

#LCM: to program LUŹNE CIEKAWOSTKI MOTORYZACYJNE, gdzie Z innej Perspektywy patrzę na samochody... JAKIEJ? Zobacz sam ;)


 
Grzegorz Chęciński
Grzegorz Chęciński
Marka samochodu nie jest ważna. Ważne aby auto miało charakter.

Komentarze są wyłączone.