Paralaksa tła

Jaki charakter mają Francuskie oraz Włoskie samochody | #LCM22

Mercedes, Audi i BMW
Historia rywalizacji pomiędzy: Audi A3 (RS3), BMW 1 (M2) oraz Mercedesem A (A45 AMG). Część 02 LCM#21
04/12/2017
nowy rok
Podsumowanie roku oraz plany na przyszłość | LCM SPECIAL
02/01/2018

LCM#22

Kolejny odcinek gdzie odkrywamy "kim są" samochody, tym razem te z Włoch oraz Francji.

Czas poznać modnisia czy piękną modelkę :)

 
Dzisiejszy odcinek to kolejna porcja motoryzacji oraz psychologii. Dokładnie to opowiadam o tym jaki charakter mają samochody...
ponieważ uważam, że samochody go mają!

Było o tym w 18 odcinku LCM, gdzie opowiadałem, że Mercedes to król, BMW ma charakter dzikusa w modnym ubraniu, a Volkswagen chciałby być prymusem. No wiesz, nie chce mieć słabych punktów, a to że mu czasem coś nie wyjdzie, jak choćby pierwsza generacja 2.0 TDI...

to się wytnie ;)

W każdym razie o tym jaki charakter mają niemieckie samochody, opowiadałem w 18 odcinku LCM i jeśli go nie widziałeś to poniżej masz link do tego filmu.


Później, bo w 19 odcinku gadałem o charakterze japońskich samochodów i wyszło mi, że Honda to samuraj, Mazda do szpaner, a Subaru to podróżnik. Każda z marek ma własny sty, a co za tym idzie własny charakter. Więcej się dowiesz jeśli klikniesz w poniższy link:

Natomiast dzisiaj idziemy dalej, zobaczymy jaki charakter mają francuskie oraz włoskie samochody. Dokładnie to będzie o takich markach jak: Renault, Citroen, Peugeot, Fiat, Alfa Romeo oraz zapomniana Lancia.

Więc rozsiądź się wygodnie (bo odcinek ma, aż 24 minuty) i poznaj co kryje się w duszy francuskiej i włoskiej motoryzacji.


 
Grzegorz Chęciński
Grzegorz Chęciński
Marka samochodu nie jest ważna. Ważne aby auto miało charakter.

Komentarze są wyłączone.